Toktutmak Elimizde Derneği
OKUL KIYAFETİ
Bölgedeki okullarda depremden sonra ailelerin zorlanmaması adına forma zorunluluğu kaldırıldı. Ama TOKTUT'un hazırladığı 100. Yıl nakışlı hoodileri görünce öğretmenleri öğrenciler için okul kıyafeti olarak dağıtılmasını tercih ettiler. Çocuklar da yumuşak kumaşlı, kapüşonlu ve modern bu hoodileri severek giydiler.
Okul kıyafeti kampanyası Eylül Ayına dek sürüyor. Yeni eğitim yılı başlarken mümkün olduğunca çok sayıda öğrenciye kıyafet ulaştırarak gelecek yüzyılın sahibi çocuklarımıza Cumhuriyetin 100. yılından güzel bir anı kalmasını hedefliyoruz.
Mensubu olduğunuz kurum, grup veya firmanız adına bölgedeki okullardan birine topluca okul kıyafeti yardımında bulunmak ve detaylı bilgi almak için bizimle doğrudan irtibata geçebilirsiniz.
www.toktut.org [email protected] 0532 582 37 21